Přednáším na startupovém festivalu FESTUP

Ne, že by byla moje práce nuda, ale tenhle rok přeci jen trochu zavání stereotypem. Tím spíš, že domácí pracovnu nevyměním ani za kavárnu. Nabídku, zda chci přednášet na startupovém festivalu, jsem proto přijala s nadšením. FESTUP už několik let pořádá Inovační centrum Ústeckého kraje. Protože mám k Ústí jako absolventka tamější univerzity Jana Evangelisty Purkyně blízko, udělalo mi to o to větší radost. 

Festup, úterý 1. 12, on-line z Ústí nad Labem

Prý to je oslava podnikání a příběhů úspěšných lidí, kteří se nebáli realizovat vlastní nápady. Inovační centrum má v popisu svých činností podporovat činorodost. Tenhle festival je tedy především o podnikání, nápadech a trochu i odvaze (ruku na srdce, každý podnikatel je také hrdina a dobrodruh). Letošní ročník je věnován on-line marketingu. V digitálním světě pomůže najít spolupracovníky i partnery a navede, jak se opřít do své propagace.

Nalaďte svým textům správný tón

Právě tak se jmenuje můj padesátiminutový blok, při němž  svižně nastíním základním principy digitálního copywritingu.  Posluchači si odnesou, jak stanovovat komunikační tón a jak koncipovat obsah pro webové prezentace a sociální sítě. 

Program živých přednášek o on-line marketingu je následující:

12:30 – 13:35 – Viktória Margitová (Google Cerfified Trainer & Kecy Account Manager, Promiseo) – Chcete být online? Začněte strategicky!

13:45 – 14:35 – Lída Dubinská (freelance copywriter) – Nalaďte svým textům správný tón

14:45 – 15:35 – Petra Silbermann Tomášek (Canva Certified Creative & solopreneur.cz) – Ovládněte grafiku s Canvou 

16:00 – 16:50 – Petr Vít (marketingový specialista) – Jak na Facebook?

Zajímá-li vás podnikání a pokud byste se rádi dozvěděli, něco o marketingu, přijměte mé pozvání. Kompletní program (nejde totiž jen o živé přednášky) i možnost bezplatné registrace najdete na www.festup.cz.

autor příspěvku: Lída Dubinská

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čtěte dál...